eLamcafe Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eLamcafe Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yunan adalarına vizesiz turlar başladı

2 posters
YazarMesaj
eLam
Genel SorumLu
 Genel SorumLu
eLam

Kadın Mesaj Sayısı : 190

Yunan adalarına vizesiz turlar başladı Empty
MesajKonu: Yunan adalarına vizesiz turlar başladı   Yunan adalarına vizesiz turlar başladı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 11:49 am

Çeşme Turizm İlçe Müdürü Osman Kabasakal, Çeşme Limanı'nda AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yunanistan'ın adalarına vizesiz olarak gerçekleştirilecek bu turlar sayesinde, Çeşme'ye gelecek turistlerle iç turizmin hareketlilik kazanacağını söyledi.

Her Cumartesi başlayacak turlarda 600-800 kişinin yer alabileceğini belirten Kabasakal, ''Çeşme'de kruvaziyer turizminden önce vizesiz bir haftalık bu turlar ekonomik olarak da katkı sağlayacaktır. Turistler Yunan adalarının hepsini görebilecekler. Turların başlamasından dolayı sevinçliyiz. Çeşme, Türkiye'nin Avrupa'ya açılan kapısı olmaya devam edecektir'' dedi.

Tura Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Ferda Aydınalp da vizesiz turların Ankara gemisi ile gerçekleştirileceğini belirterek, şu bilgileri verdi:

''Çeşme, Pire, Mikanos, Santorini, Girit, Rodos, Kos rotası olarak belirlediğimiz vizesiz seyahatlerin başlamasının heyecanını yaşıyoruz. Bu seferler 15 Eylül'e kadar devam edecek. 44 yıldır bu turları gerçekleştiriyoruz. Vizesiz Ege adaları turları eşme'den başlıyor. Misafirlerimiz vize zahmetine katlanmadan bir haftalık turlarla Yunan adalarının tamamını görebilecekler.''
Lyrics
KorgeneraL
 KorgeneraL
Lyrics

Erkek Mesaj Sayısı : 153

Yunan adalarına vizesiz turlar başladı Empty
MesajKonu: Geri: Yunan adalarına vizesiz turlar başladı   Yunan adalarına vizesiz turlar başladı Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 9:42 pm

Sağol ben almayayım, Türkiye'm bana yetiyor Yunan adalarına vizesiz turlar başladı Icon7
http://www.sanaldunya.hareketforum.com/

Yunan adalarına vizesiz turlar başladı
1 sayfadaki 1 sayfası