eLamcafe Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eLamcafe Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

baban eczacımıydı senin

2 posters
YazarMesaj
Yusuf
Root Administratör
 Root Administratör
Yusuf

Erkek Mesaj Sayısı : 337

baban eczacımıydı senin Empty
MesajKonu: baban eczacımıydı senin   baban eczacımıydı senin Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:40 pm

Genç kız, sevgilisine telefon açmış... - 'Tankut,' demiş, 'seni çok arzuluyorum, geceleri uyku uyuya...mıyorum. Ne olur bu hafta sonu bize yemeğe gel. Seni annem-babamla tanıştırayım. Sonra benim odamda ders çalışıyor gibi yaparız ' Tankut ömründe hiçbir kızla yan yana gelmemiş , toy bir delikanlı... Bir eczaneye gitmiş... Babacan eczacıya; 'Bu hafta sonu önce bir aile yemeği, peşinden ateşli bir aşk yaşayacağım' demiş, 'Bu yüzden iyisinden bir kutu gerekenden istiyorum...' Babacan eczacı kutuları vermiş, oğlanın sırtını sıvazlayıp yolcu etmiş... Tankut hafta sonunda bir büyük buket çiçekle kızın evinin kapısını çalmış... Genç kız kapıyı açmış. Tankut'u doğrudan yemeğe almış... Delikanlı çok mahçup biçimde masaya oturmuş. Kızın ana-babasının yüzüne şöyle bir baktıktan sonra başını önüne eğmiş... Başlamış dua etmeye... Ancak dua bir türlü bitmiyor... Kız sonunda dayanamamış, fısıltıyla: - 'Ben senin bu kadar dindar olduğunu hiç bilmiyordum Tankut,' demiş... Tankut adeta inlemiş: - 'Ben de babanın eczacı olduğunu!
eLam
Genel SorumLu
 Genel SorumLu
eLam

Kadın Mesaj Sayısı : 190

baban eczacımıydı senin Empty
MesajKonu: Geri: baban eczacımıydı senin   baban eczacımıydı senin Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 12:34 pm

Smile)))))

oyy durum çok vahim olmuşş

baban eczacımıydı senin
1 sayfadaki 1 sayfası