eLamcafe Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eLamcafe Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayat Size ne öğretti

3 posters
YazarMesaj
Yusuf
Root Administratör
 Root Administratör
Yusuf

Erkek Mesaj Sayısı : 337

Hayat Size ne öğretti Empty
MesajKonu: Hayat Size ne öğretti   Hayat Size ne öğretti Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:12 pm

Evet arkadaslar herkesin yazacağı bir iki cümlesi mutlaka vardır ...

Bu topic de herkesin birer acıklama yapmasını isterim

Bana sevmenin ve sevilmenin verdiği huzuru ve mutluluğu,her ne yaşanırsa yaşansın sonunda gülümsemek gerektiğini Hiç bir zaman isyan etmemeyi ve ALLAH'a sığınmanın en huzurlu yol olduğunu öğretti. Dürüstlüğün en büyük erdem olduğunu yaşayınca öğrendim. Dostun ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu kaybedince öğrendim. Özür dilemenin aslında o kadar gurur kırıcı bir şey olmadığını öğrendim ve bilginin ne kadar kıymetli olduğunu.Ve her ne kadar öğrenirsen öğren aslında hiçbir şey öğrenmediğimi öğrendim.

benden bu kadar bakalım hayat sizlere neler öğretmiş ??
eLam
Genel SorumLu
 Genel SorumLu
eLam

Kadın Mesaj Sayısı : 190

MesajKonu: Geri: Hayat Size ne öğretti   Hayat Size ne öğretti Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 10:32 am

hayat nefes almanın ne kadar kıymetli olduğunu öğretti
Yusuf
Root Administratör
 Root Administratör
Yusuf

Erkek Mesaj Sayısı : 337

MesajKonu: Geri: Hayat Size ne öğretti   Hayat Size ne öğretti Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 10:36 am

Hayat of hayatt Smile
eLam
Genel SorumLu
 Genel SorumLu
eLam

Kadın Mesaj Sayısı : 190

MesajKonu: Geri: Hayat Size ne öğretti   Hayat Size ne öğretti Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 11:06 am

hayat bana sevmenin ne demek olduğunu öğretti Wink
Lyrics
KorgeneraL
 KorgeneraL
Lyrics

Erkek Mesaj Sayısı : 153

MesajKonu: Geri: Hayat Size ne öğretti   Hayat Size ne öğretti Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:58 pm

hayat herşeydir ve ne öğreteceği asla belli olmaz bazı insanlara göre hayat güzeldir yani sadece olumlu yönlerine bakarlar bazı insanlar ise olumsuz yönlerine... bazı insanlar vardır herseyi içine sindirerek yasarlar bazı insanlar vardır hayatı, düzeni, herseyi paylasıma ve mutlu olmaya açıktır bazı insanlar vardır kötü ruhlu kötü olmayı tercih etmis hayattan fazla birsey öğrenemeyen bazı insanlar vardır iyi kalpli, dürüst, hayattan bazı küçük beklentierini görmüs ve tamamen ömrünün sonuna kadar birkez, bir saniye vazgecmemis eğer HAYAT.. kelimesini sonuna kadar anlatmaya kalkarsam Elamcafe'deki hicbir sayfa yazdığım yazılar ile eşit büyüklükte olamaz hayat iyiliktir, hayat, kötülüktür, hayat bazı zamanlarda tarafsızdır hayat HERSEYDİR................... Hayat Size ne öğretti Wink Hayat Size ne öğretti Wink

ve ben hayat, yalnızlık, hüzün,hayal kırıklığı,sıkıntı,nefes alamamak gibi şeylerden çok iyi anlarım çünkü hepsini tamamen ayrıntılı bir şekilde yaşadım eğer Elamcafe'de manevi olarak yardım, destek almaya ihtiyacı olan biri varsa kesinlikle bana başvursun Hayat Size ne öğretti Wink Hayat Size ne öğretti Wink
http://www.sanaldunya.hareketforum.com/

Hayat Size ne öğretti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» size mail atanların ip'sini öğrenin..